O nas

Jakub Zohar Rutkowski

Jakub

Programista backend w technologiach C#, VB.NET, WPF. Przedsiębiorca  i miłośnik procesowego podejścia do pracy. Uwielbia tworzyć rozwiązania optymalizujące codzienną pracę. Poza programowaniem interesuje się marketingiem, sprzedażą i social mediami. Na co dzień mąż i ojciec fantastycznej trójki dzieci.

Jakub Zohar Rutkowski

Grzegorz

Przedsiębiorca i frontend developer od ponad dekady. Po
drodze widział chyba wszystko, od gigantycznych
projektów dla dużych klientów banków korporacyjnych po
mikroprojekty IOT do otwierania szafek na basenie.
Zwolennik dobrze zorganizowanej pracy, bez zbędnych
spotkań. Pasjonat nowoczesnych technologii, prywatnie
pasjonat awiacji i wszelkich aspektów lotnictwa oraz
eksplorator tematów związanych z rozwojem ludzkiej
świadomości.

Karol w odpadach meblowych

Karol


Mistrz UX i programista frontend w technologi Angular i Javascript. Jego cenne uwagi pozwalają upraszczać istniejące rozwiązania tak że skomplikowana aplikacja staje się – ku uciesze użytkowników dziecinnie prosta.  Klauzula sumienia nie pozwala mu robić rzeczy które działają nie optymalnie i nie intuicyjnie. Prywatnie miłośnik rozwoju osobowości i fan Rafała Mazura (zen jaskiniowca).

Agnieszka

Programistka frontend. Współtwórca serwisu timeroom.net, CSS i Javascript nie ma przed nią żadnych tajemnic. Skrupulatna i doskonale zorganizowana nadaje pracy doskonały rytm. Po godzinach łączy pasję gotowania z zdrowym odżywianiem, na bazie nowoczesnych trendów w dietetyce.

Dariusz

Programista frontend. Specjalizuje się w technologii angular i javascript. Pasjonat clean code i architekonicznego podejścia w aplikacjach „na froncie”. Jego spokojna natura potrafi wyciszyć każdą developerską burzę ;). Prywatnie miłośnik miejskiej urbanistyki  i baczny obserwator polityczny.

ITBEES is an IT company focused on delivering great UX/UI design and product development.

Contact us

ITBees spółka z o.o.
ul. Grota Roweckiego 112B
52-232 Wrocław
contact@itbees.pl
+48 505 513 799